Autor Tema: Isključenje sa foruma  (Pročitano 44279 puta)

YT1GTI

  • Gost
Odg: Isključenje sa foruma
« Odgovor #15 poslato: 26.05.2014 23:37:47 »
Šta traže neki kao što ti kažeš ako nisu radio amateri na forumu.
Nas zanimaju radio amaterske teme a ne neke druge.Gospodine Jovanoviću sasvim ste u pravu.
73 YU1AR.

A buduci radioamateri ?
Forum je javan. I neregistrovani clanovi mogu sve da citaju.

Forum moze da bude javan ako SVAKO moze da se registruje , nije javan ako svako moze da cita ... Mozda sada bas neki pravnik cita 26. predlog statuta , i mozad bi nesto pametno napisao , al on je gost , i  ima pravo samo da cita ... 

Kako god , ali mislim da to nije u redu

Van mreže YT1JB

  • Boban Jovanović YT1JB
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 340
  • Pozivni znak:
  • Operator: Boban
  • QTH: Arilje
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Isključenje sa foruma
« Odgovor #16 poslato: 26.05.2014 23:44:58 »
I lekar bi imao svakako nešto pametno da nam napiše oko zdravlja radio-amatera, ali mi smo samo radio-amateri. Ne treba preterivati i insistrirati.

Ako baš neki pravnik želi da se učlani, neka se javi, obavezno predstavi, kaže da je simpatizer radio-amatera i da želi da nam pravno pomogne, učlanićemo ga odmah.

Van mreže YT9TP

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 724
  • Portable, mobile, QRP
    • http://www.yt9tp.iz.rs
  • Pozivni znak:
  • Operator: Peđa
  • QTH: Užice
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Isključenje sa foruma
« Odgovor #17 poslato: 27.05.2014 00:08:32 »
A što sve mora da bude crno-belo? Javnost j eobezbedjena time da se mogu videti informacije. Mogućnost pisanaj na forumu svakako ne psada u javnost.

Međutim, naravno da treba da bude omogućeno da svako ko je zainteresovan može da se registruje na forum, makar da bi mogao nešto da pita. Ali to treba dabude ogranićeno samo na one teme gde to ima smisla. Neki delovi foruma treba da budu dostupni za pisanje samo članovima.

Sve to ne bi trebalo da bude problem dok je identitet registrovanog korisnika poznat.

Van mreže YU2M

  • član SRS
  • aktivan korisnik
  • **
  • Poruke: 544
    • YU2M radioamateur page
  • Pozivni znak:
  • Operator: Nesa
  • QTH: Pančevo
  • Klasa: 1
  • Radio klub:
Odg: Isključenje sa foruma
« Odgovor #18 poslato: 27.05.2014 02:49:41 »
I lekar bi imao svakako nešto pametno da nam napiše oko zdravlja radio-amatera, ali mi smo samo radio-amateri. Ne treba preterivati i insistrirati.

Ako baš neki pravnik želi da se učlani, neka se javi, obavezno predstavi, kaže da je simpatizer radio-amatera i da želi da nam pravno pomogne, učlanićemo ga odmah.
Možda bi nam i neki informatičar tvog kalibra bolje poslužio za predlog novog statuta.
Imaš težak minus....
Neko vole boraniju,
neko vole grašak,
a ja siromašak,
volem paprikašak...